Kai kurie vartotojai teigia, kad jiems įsisavinti vairavimui svarbius aspektus būna labai sudėtinga. Tačiau tai tikrai nereiškia, kad visa tai yra neįmanoma. Juk patirtis atkeliauja su praktika, todėl jei ir jums sudėtinga perprasti vairavimo subtilybes, nepanikuokite ir nenuleiskite rankų – viskas yra pasiekiama, tereikia daugiau noro, ryžto ir užsispyrimo. Taigi, jei šią akimirką pradėjote mokytis vairuoti pasirinktoje vairavimo mokykloje (pvz., http://vairuojam.lt) ir norite, kad visas mokymosi procesas būtų lengvesnis, nepamirškite šių kelių naudingų patarimų.

  • vairuokimDaug dėmesio skirkite vairavimo teorijai. Nemaža dalis žmonių nemano, kad tai yra svarbu, todėl labiausiai susitelkia į praktinį vairavimą. Žinoma, toks požiūris nėra teisingas, kadangi neišmanant vairavimo teorijos, t.y. nežinant kelių eismo taisyklių, nėra jokios galimybės vairuoti saugiai ir nepažeidžiant KET. Be to, atminkite, kad norint gauti vairuotojo pažymėjimą, reikia išlaikyti ne tik oficialų vairavimo egzaminą „Regitroje“, tačiau visų pirma reikia laikyti ir teorijos egzaminą, kurio neišlaikius negalima keliauti prie praktinio egzamino laikymo. O tai tik dar kartą įrodo, kad vairavimo teorijai reikėtų skirti labai didelį dėmesį.
  • Vairuodami nepamirškite uždavinėti klausimų savo instruktoriui. Kai kurie pradedantieji vairuotojai praktinio vairavimo pamokų metu gėdijasi teirautis savo instruktorių dėl vienų ar kitų jiems kylančių klausimų. Tačiau jei neužduosite klausimų, jums bus sudėtinga patiems suprasti, kaip turėtumėte elgtis. Supraskite, kad jūs mokotės vairuoti. Tai reiškia, kad natūralu, jog jums kyla papildomų klausimų, į kuriuos būtina gauti tikslius ir aiškius atsakymus.
  • Mokykitės vairuoti ne tik tam, kad išlaikytumėte egzaminus „Regitroje“. Supraskite, kad vairavimas nesibaigs išlaikytu egzaminu. Vairuoti mokotės tam, kad kelyje eksploatuodami savo transporto priemonę jūs elgtumėtės saugiai ir atsakingai. Tai reiškia, kad jūs esate atsakingi tiek už save, tiek ir už kitus eismo dalyvius.
  • Praktikuokitės papildomai. Jei norite jaustis dar tvirčiau prieš keliaudami laikyti vairavimo egzaminų, galite praktikuotis papildomai. Tam puikiai tinka KET testai, kuriuos galite rasti internete. Taip pat galite pasinaudoti papildomomis vairavimo pamokomis, kurias teikia kiekvienos vairavimo mokyklos instruktoriai.
By | 2017-12-20T18:48:40+00:00 December 20th, 2017|Auto|