Artėjant šiltąjam sezonui paslapčia vis pradedame svajoti apie laukiančias atostogas, poilsį prie jūros ar dviračio minimą šiltais vasaros vakarais kokia nors gražia pamiške. Todėl svarstant apie atostogų ar laisvalaikio planus, svarbu nepamiršti apgalvoti ir laisvalaikio aprangos.

Moteriskos kuprinesJau vos nutirpus sniegui lauke, parduotuvių vitrinose pasirodo vasaros/pavasario kolekcijos, manekenai aprengiami stilingais ir lengvais rūbais, apavami sportiniais bateliais, o ant jų pečių stūgso patogios kurpines, į kurias tiek daug kas telpa! Ilgą laiką buvo manyta, kad kuprines nešioja tik vyrai, o moteriškas atributas yra rankinė. Bet laikai keičiasi ir šiuo metu moteriskos kuprines yra tokios populiarios, kad sunku būtų atsispirti ir tokios neįsigyti.

Kuprinė yra neatsijama kelionių draugė, palydovė į darbą, mokyklą, studijas. Į kurpinę galima susidėti viską, ko gali prireikti kelionės metu. O geriausia yra tai, kad nešiojant kuprinę ant dviejų petnešų, jūsų stuburas išsilaikys tiesus ir vėliau neskaudės nugaros kaip kad gali atsitikti nuo per vieną petį nešiojamų tašių.

Tik pagalvokite, kaip puiku vasarą užsimesti ant pečių kuprinę ir lėkti į miestą susitikti su draugais, o gal išvažiuoti pasivažinėti į parką su dviračiu, ant pečių užsimetus kuprinę. Juk į ją viskas telpa. O dar geriau būna, kai kuprinės turi daug skyrių, tuomet ne tik kad susidedate daiktus, bet juos ir išsirikiuojate, kaip jums patogu.

Šiandien, esant tokiai didžiulei pasiūlai, galima rinktis iš daugybės kuprinių. Jos gali būti odinės, o tiems, kas prieštarauja gyvūnų kankinimui, gali rinkti netikros odos kuprines, kitaip dar vadinamas odos imitacijomis. Taip pat kuprinių yra medžiaginių – įvairių audinių. Jos gali būti raštuotos, siuvinėtos ar paprastos vienspalves. Taip pat vis atsiranda naujų dizainerių, kurie siūlo savo produkciją ir savo kurtas originalias kurpines. Tad jei norite būti originalūs ir niekada nebesiskųsti, kad kažką yra sunku ar nepatogu nešti – įsigykite kuprinę. Ji ne tik tarnaus ilgai, bet ir taps geriausia jūsų draugė bet kokios progos metu.

By | 2018-02-26T20:49:07+00:00 February 26th, 2018|Grožis|