Kiek kainuoja kokybiški mediniai laiptai? Kaip gaminami laiptai? Kaip užsisakyti produkciją? Kaip jau supratote šiandien kalbėsime apie laiptus ir šio produkto pirkimą. Prasideda naujas statybos sezonas, tad neišvengiamai daugelis klientų ieškos laiptų. Kiekvienam naujam klientui kyla daug klausimų, todėl šiandien bandysime atsakyti į dažniausiai užduodamus klausimus. Pradėkime nuo produkcijos kainų. Mediniai laiptai gali būti brangūs ir pigūs. Viskas priklauso nuo jų išmatavimo, medžio rūšies ir gamintojo. Kuo kokybiškesnė produkcija, tuo daugiau gali kainuoti laiptai. Aišku, tai nėra taisyklė, galima rasti kokybišką produktą už konkurencingą kainą. Viskas priklauso nuo to kokių laiptų jums reikia. Prieš pradėdami ieškoti gamintojų, peržiūrėkite interjero dizainerių atliktus darbus. Juk laiptai užims nemažą erdvę, todėl jie turi puošti namus, papildyti interjerą. Kalbant apie medinių laiptų dizainą jis gali būti labai įvairus. Rinkoje populiarūs masyvūs raudonmedžio laiptai. Toks produktas išskirtinai sukuria jaukumo jausmą. Aišku, taip pat populiarūs ąžuoliniai laiptai. Pagrindinis aspektas lemiantis parduodamų laiptų kainą, tai medis ir laiptų išmatavimai. Kuo kokybiškesnė mediena, tuo brangesni laiptai. Kuo didesni jie, tuo brangiau jie kainuoja. Ar šioje vietoje verta taupyti? Pirmiausia reikia žinoti tai, jog laiptus naudosime ne vienerius metus, todėl vertėtų investuoti į jų dizainą, medžiagas. Bendrai kalbant laiptai jums tarnaus daugiau nei dešimt metų. Kokybiškai prižiūrima produkciją išliks dar ilgesnį laiko tarpą.

Kaip gaminami mediniai laiptai?

Visi darbai prasideda nuo namų apžiūros ir erdvės išmatavimo. Užsisakius laiptų gamyba, gamintojo atstovai atvyks į vietą ir atliks matavimo darbus. Pasikalbės su jumis dėl norimo dizaino, medžiagų ir t.t. Kada specialistai turės visus duomenis, tada paruoš projektą ir dar kartą atvyks jo pristatyti. Jeigu klientui patinka paruoštas darbas, tada patvirtinamas projektas ir jis perduodamas gamybai. Kiek laiko užtrunka gamyba? Viskas priklauso nuo keletos aspektų Priklausomai nuo gamintojo pajėgumų, užsakymų kiekio naujų laiptų gamyba užtruks apie vieną mėnesį. Aišku, kartais jie pagaminami greičiau, o kartais reikia laukti dar ilgiau.

Kaip užsisakyti produkciją?

Užsisakyti naujų laiptų gamyba galite per itin trumpą laiką. Pasinaudojus internetu susiraskite medinius laiptus gaminančią kompaniją ir užsisakykite specialistų atvykimą į namus. Jau tą pačią diena laiptų gamintojo atstovai gali atvykti ir atlikti išmatavimo darbus. Taip pat pristatyti galimus laiptų dizaino variantus.

By | 2018-05-18T13:18:42+00:00 May 4th, 2018|Namams, Prekės, Statyba|