Modernūs baldai – tai ne tik tiesios linijos, funkcionalumas ir neperkrauti stambiais baldų komplektais namai. Tai neprilygstamas šiuolaikiškas namų šeimininkų įvaizdis, kuriuo jie gali mėgautis kasdien bei pasidalinti gražia būsto atmosfera su savo svečiais.

Yra siūlomas platus svetainės, valgomojo ir miegamojo modernių baldų pasirinkimas, o geriausi italų baldų gamintojai yra vienareikšmiai šios namų dekoro sryties lyderiai.

Baldų pasirinkimas atspindi ne tik Jūsų stiliaus prioritetus, bet ir charakterį bei skonį, o Jūsų svečiai susidaro nemažą įspūdžio apie Jus dalį sprendžiant iš to ką pamato namuose.

Tam, kad būstas atrodytų palankiausioje šviesoje pasirinkite nekasdieniško dizaino, išskirtinio medžiagiškumo prabangius baldus, kurie kalbės ne tik už save, bet ir apie Jus, geraja šių žodžių prasme. Namų interjere naudodami modernius, išskirtinio dizaino baldus, Jūs tarsi pasakote, kad esate šiuolaikiškas asmuo.

Svarbu turėti omenyje, kad ne tik baldai bet ir visas interjeras atitiktų vieną stiliaus koncepciją. Kurdami namų interjerą, rinkdamiesi prabangius modernius baldus, apie savo svetainę, valgomąjį ir miegamąjį galvokite kaip apie vientisą erdvę. Interjeriniu požiūriu, vienas kambarys privalo būti kito kambario pratęsimas, kad ir rinktumėtės skirtingas apdailos medžiagų spalvas ir tekstūras.

Interjero formavimą pradėkite nuo baldų pasirinkimo

Galbūt tokia seka atrodo kažkiek neįprastai, tačiau atminkite, kad grindų ir sienų medžiagiškumo bei spalvų pasirinkimas yra ženkliai didesnis nei Jūsų interjere tiksiančių baldų pasiūla. Todėl kuriant ar atnaujinant namų interjerą atlikite išsamią baldų paiešką, detalizuojant kokie modeliai, išmatavimai ir spalvos gali būti Jums tinkamiausi. Tik pasirinkę keletą galimų baldų komplektų variantų, pereikite prie grindų ir sienų svarstymo.

Baldų pasirinkimo tvarka turėtų būti tokia:

  1. Pradėkite nuo patinkančių baldų modelių, tačiau būtinai konkretizuokite kokie išmatavimai gali būti pritaikyti Jūsų namuose. Reikalas tame, kad vienas ar kitas Jums patikęs sofos, ar lovos modelis nebūtinai yra siūlomas Jums tinkamuose išmatavimuose, todėl kreipkite dėmesį ne tik į baldo dizainą, bet ir į jo galimus matmenis.

Viena labiausiai paplitusių klaidų renkantis – neteisingas savo gyvenamosios erdvės įvertinimas. Dar prieš pradedant paieškas, išsimatuokite kambarių ilgius ir pločius mintyse palikdami užtektinai vietos praėjimams ir judejimui. Taip Jus išvengsite šoko kai baldai bus pristatyti Jums namo.

  1. Antras svarbiausias punktas renkantis modernius baldus – medžiagiškumo pasirinkimas. Apie baldų siūlomus apdailos variantus visuomet galvokite pro praktiškumo ir geros išvaizdos prizmę. Šeimoje yra mažų vaikų? Natūrali oda arba tamsesnių tonų audiniai yra Jūsų prioritetas. Turite naminių gyvūnų? Rinkitės stangrius audinius, kuriuose nėra išreikšta tekstūra, kurią galima būtų lengvai pakelti nagais. Kad ir koks variantas Jums bepatiktų, visada atminkite, kad baldo išvaizda gali labai kardinaliai kisti priklausomai nuo apdailos medžiagos ir spalvos. Tokios klasikinės spalvos kaip balta arba tamsiai pilka visuomet atrodo nepriekaištingai ir lengvai dera su kitais interjero objektais, tačiau kiek drąsesni spalvų pasirinkimai: tamsiai žalia, mėlyna arba bordinė – gali būti tai ko kartais trūksta norint įnešti taip trokštamo stiliaus ir prašmatnumo.
  2. Nors kalba eina apie modernių baldų pasirinkimą, nebūkite suvaržyti vien šios idėjos. Nėra aiškių taisyklių sprendžiant kas yra modernus stilius. Tuom norime pasakyti, kad jeigu kažkuris modelis Jums labai patinka, tačiau nėra visiškai modernus siauraja šio termino prasme, neverta jo išbraukti iš savo galimų pirkinių sarašo. Svarbu tiesiog pamastyti, kaip jis gali derėti su kitais moderniais baldais Jūsų namuose. Jeigu vizualinis kontrastas nėra įpatingai ryškus, tuomet toks išskirtinesnis baldas kaip tik gali įnešti pageidaujamo ryškaus akcento Jūsų namams.
  3. Klauskite patarimų ne tik savo interjero dizainerio, bet ir baldų pardavėjo. Būtent baldų pardavėjams tenka dažniausiai matyti jų siūlomus baldus gyvai, skirtinguose medžiagiškumuose ir spalvose, o tai kaip jau ir minėjome itin įtakoja baldo išvaizdą. Norite būti tikresni dėl galutinio rezultato? Būtinai atsižvelkite ir į pardavėjo nuomonę paklausdami ar jau teko matyti/turėti salono ekpozicijoje Jums patikusį baldą kažkurioje aktualioje spalvoje. Kartais tokie patarimai, komentarai gali būti ypatingai neįkainojami.
  4. Priimdami galutinį sprendimą pasikliaukite tik savo nuojauta ir nuomone. Kad ir kokių įtaigingų, logiškų argumentų išgirstumėte iš savo interjero dizainerio ar pardavėjo, visuomet labiausiai pasikliaukite savo nuomone. Būtent Jums baldai tarnaus ilgus metus ir bus matomi kasdien. Jeigu siūlomi variantai Jus iki galo neįtikina, be didesnių abejonių ieškokite alternatyvų padėsiančių jaustis kuo komfortiškiau.
By | 2018-02-02T22:26:19+00:00 February 2nd, 2018|Namams|