Nestandartinės spintos ir standartinės jų spalvos

Projektuojant naują spintą svarbu parinkti tinkamas spalvas. Klientams siūloma standartinė RAL spalvų paletė, bei galimybė susikurti individualų spintos dekoravimą. Klausimas, kokios spalvos populiariausios? Kiekvienas klientas dažniausiai nori išskirtinio gaminio tačiau egzistuoja spalvų top’as, kurios pasirenkamos dažniausiai. Taigi, jeigu jau nuspręsite susikurti nestandartinę spintą, galite bandyti populiariausius spalvų derinius: juoda ir geltona, sidabrinė ir balta, auksinė ir geltona, žalia ir oranžinė. Nepamirškite, kad tai tik spalvų deriniai. Geriausia visada ieškoti spalvų, kurios tiktų būtent jūsų kambariui. Įmonės, kurios gamina nestandartines spintas turi baldų projektuotojų, dizainerių komandas, kurios atvyksta į kliento namus ir padeda apsispręsti dėl visų iškylančių klausimų. Juk svarbios net tik spintos spalvos.

Iš kokių medžiagų gaminamos spintos?

Viename iš straipsnių jau minėjome, kad dažniausiai spintos gaminamos iš LMDF, MDF plokščių. Lengvai pjaustomos, tad galima sukurti įvairias formas. Pagrindiniai tokių plokščių pliusas, jos lengvai dekoruojamos. Kaip jau supratote, galite rinktis iš įvairiausių spalvų, bei kurti jų derinius. Jeigu spintos montuojamos miegamajame kambaryje patogu juose įmontuoti didelius veidrodžius. Kiekvieną rytą ruošiantis į darbą, bus patogu apsirengti. Galima rinktis iš didelio veidrodžių asortimento. Kiekvienas jų skiriasi savo spalva, bei atkartojamu vaizdu. Vieni gali didinti, kiti mažinti vaizdą, todėl nepamirškite pasiteirauti baldų gamintojų apie veidrodžio tipą. Priešingu atveju galite matyti vaizdą, kuri nedžiugins.

Kas geriau nestandartinė ar standartinė spinta?

Dvi spintos, tačiau skirtinga gaminimo technologija. Kiekvienas produktas randa savo klientą, tačiau ne visada jis tinka kiekvieno kliento namuose. Standartinės spintos, kaip jų pavadinimas nurodo, dažniausiai gaminamos konvejeriniu principu, todėl jų dizainai yra riboti. Pagrindinis tokios spintos pliusas – kaina. Klientai, kurie nori sutaupyti ir pigiau nusipirkti spintą, dažniausiai renkasi būtent standartinius variantus. Kalbant apie nestandartines spintas, jos gali būti įvairiausių formų ir begalinė spalvų gama. Kadangi kiekviena spinta gaminama individualiai galima rinktis kiek kokių stalčių norite, kiek reikia vietos pakabos. Taip pat didelis pliusas, kad spintos gali būti montuojamos įvairiose vietose. Norėdami užsisakyti tokį produktą, pirmiausia turėtumėte nuspręsti kokio dizaino ir spalvų norite, kurioje vietoje bus montuojama spinta ir kokios formos ji bus. Šiuolaikinės technologijos leidžia sukurti labai įvairius sprendimus, todėl šis produktas kiekvienais metai populiarėja.

By | 2017-06-30T09:23:03+00:00 July 27th, 2017|Namams, Nestandartiniai baldai, Prekės|