Ką darome tuomet, kai po velionio mirties praeina apytiksliai vieneri metai? Turbūt kiekvienas pateiktų vieną ir tą patį atsakymą – statome paminklą. Taip, tai yra tiesa. Palaidojus mums artimą žmogų, negalime ant jo kapo iš karto statyti paminklą, todėl turime palaukti minėtą laiko tarpą. Žinoma, tai tikrai nereiškia, kad antkapiai ir paminklai (www.paminklai.lt) turėtų būti užsakomi tik po vienerių metų. Iš tiesų rekomenduojama daryti priešingai, t.y. paminklo pasirinkimu ir įsigijimu pasirūpinti kuo anksčiau.

Tai padaryti nėra sudėtinga, jei į pagalbą pasitelkiate internetinę paieškos sistemą. Šiandien tikrai nėra būtina paminkladirbių ieškoti laikraščiuose ar skelbimų lentose. Visą tai galima atlikti kur kas paprasčiau ir greičiau. Juk pastaruoju metu daugelis vartotojų labai brangina savo laiką, todėl puikiai suprantama, kad ir jūs galite norėti supaprastinti ir pagreitinti visą pasirinkimo procesą.

Tuomet, kai pasitelksite populiariausią internetinę paieškos sistemą, į jos laukelį įrašydami jums aktualų raktinį žodį, pvz., „paminklai“ – turėsite peržiūrėti įvairius paminklais prekiaujančių ir juos gaminančių paslaugų teikėjų tinklalapius. Juose įprastai rasite nemažai parduodamų paminklų nuotraukų, iš kurių galėsite lengviau pasirinkti jums priimtiniausią paminklo modelį. Žinoma, jei tarp siūlomų įsigyti paminklų nerasite reikiamo, tuomet galėsite pateikti individualų užsakymą, kurį įgyvendins šios srities specialistai, turintys ilgametę patirtį ir visą tam reikiamą įrangą.

Kita vertus, nepamirškite, kad net ir tuo atveju, jei užsakyti jau pagamintą paminklą, taip pat reikės, kad ant jo būtų iškaldinti velionio inicialai ir mirties bei gimimo datos. Kai kurie žmonės taip pat prašo ant paminklo iškaldinti ir tam tikrą frazę ar visą pastraipą iš vieno ar kito švento kūrinio. Kiekviena situacija yra labai individuali, todėl ir jūsų atveju reikėtų atsižvelgti į išskirtinius savo keliamus reikalavimus.

Šių paslaugų teikėjai savo darbą atlieka labai kruopščiai ir sistemingai, todėl jei pateiksite savo užsakymą, galite neabejoti, kad jis bus įgyvendintas sutartu laiku ir būtent taip kaip to tikitės. Be abejo, kad viskas būtų dar paprasčiau, kaip jau buvo minėtą, visą tai atlikite vos tik palaidoję velionį – tuomet išvengsite didelės skubos.

By | 2018-06-09T20:13:01+00:00 May 10th, 2018|Paslaugos|