Net jei jūs buvote priversti išvykti į užsienį padirbėti, nes Lietuvoje nepajėgėte oriai ir pilnavertiškai gyventi, gyvendami užsienyje galite Lietuvoje kreiptis dėl paskolos dirbantiems uzsienyje. Taip, jūs nesuklydote – kalbame apie paskolos ėmimą Lietuvoje, nors dirbate užsienio šalyje. Žinoma, vienintelis svarbus veiksnys šiuo atveju yra susijęs su jūsų deklaruota gyvenamąja vieta. Ji turėtų vis dar būti Lietuvoje. Tai reiškia, kad jei gyvendami ir dirbdami užsienio šalyje norite gauti paskolą iš savo gimtojoje šalyje veikiančios kredito bendrovės, išvykdami iš Lietuvos jūs neturėjote deklaruoti savo išvykimo. Be abejo, tai įprastai nebūna problema, kadangi didelė dalis išvykstančių tautiečių nebūna linkę deklaruoti išvykimo ir būna vis dar laikomi gyvenantys Lietuvoje. Taigi, jei būdami užsienyje pritrūksite pinigų, nuo šiol žinosite, kaip tokią sudėtingą ir keblią situaciją galėtumėte išspręsti pačiu paprasčiausiu būdu.

Paskolos dirbantiems uzsienyjeTačiau vėlgi, šiuo atveju kalbame apie finansinius įsipareigojimus. Ir net jei dirbdami užsienio šalyje jūs turite gerą bei puikiai apmokamą darbą, tai nereiškia, kad į gautą paskolą galite žvelgti pro pirštus. Labai gerai apskaičiuokite visas patiriamas išlaidas ir įvertinkite gaunamas pajamas. Tai leis suprasti, kokia yra tikroji jūsų finansinė padėtis. Jei matysite, kad darote tam tikrų klaidų, pasistenkite jas pašalinti. Tuo tarpu, jei pastebėsite, kad pernelyg išlaidaujate ir kiekvieną mėnesį dalis patiriamų išlaidų nėra būtinos – atsisakykite jų. Sutaupytos lėšos padės sparčiau ir sklandžiau padengti visus prisiimtus finansinius įsipareigojimus. O jei jums suteiktą paskolą grąžinsite laiku ir taip, kaip buvote sutarę su kreditoriais, jūsų kredito istorija išliks švari ir ateityje kredito bendrovės į jus taip pat žvelgs kur kas palankiau, kadangi žinos, kad jumis galima pasitikėti.

Žinoma, jei jums kils klausimų ir norėsite daugiau informacijos, padedančios lengviau planuoti savo asmeninius finansus bei kontroliuoti mėnesines išlaidas, nepamirškite, kad visuomet galite apsilankyti https://www.skaiciau.lt/ tinklalapyje, kuriame yra nemažai naudingų ir praktiškų įžvalgų įvairiais su šia tema susijusiais klausimais. Jei tam skirsite daugiau laiko ir pastangų, savo finansus suvaldyti bus kur kas paprasčiau.

By | 2017-11-18T22:00:03+00:00 November 18th, 2017|Paslaugos|