Mokėti dvi paskolas nėra lengva, tačiau, ką kalbėti, kai tenka mokėti tris, keturias ar netgi penkias paskolas vienu metu? Tokiais atvejais visa tai gali tapti tiesiog nepakeliama. Be to, įprastai tuomet visos paskolos būna gautos iš skirtingų kreditorių, o tai sudaro dar daugiau papildomų nepatogumų. Tereikia įsivaizduoti situaciją, kuomet kiekvieną mėnesį tenka mokėti penkias skirtingo dydžio įmokas skirtingoms kredito bendrovėms. Tai slegia ir galiausiai gali privesti prie gilaus finansinio dugno. Tuo tarpu, jei paskolos negrąžinamos laiku ir vilkinamas bei vis atidėliojamas jų įmokų padengimas, prastėja vartotojo kredito istorija. Jau nekalbant apie tai, kad laiku negrąžinamoms paskoloms pradedami taikyti ir delspinigiai. Taigi, visa tai yra labai sudėtingos situacijos, kurias būtina kaip įmanoma efektyviau išspręsti. Klausite, kaip tai padaryti? Į šį klausimą geriausią atsakymą pateikia paskolu refinansavimas, kurį gali pasiūlyti įvairios mūsų šalyje veikiančios kredito bendrovės.

Paskolu refinansavimasBe abejo, galbūt jums skamba pakankamai paradoksaliai – kreiptis į naujus kreditorius, kai jau esate skolinti daugiau nei vienai kredito bendrovei. Tačiau paskolų refinansavimas nėra tas pats, kas gauti kitą naują paskolą. Nors iš pirmo žvilgsnio taip gali pasirodyti, būtina suprasti, kad paskolų refinansavimas padeda apjungti visus turimus finansinius įsipareigojimus ir perkelti juos pas refinansavimo paslaugų teikėją. Ir tai tikrai nėra vienintelis privalumas. Jums ne tik reikės mokėti tik vieną mėnesinę įmoką, tačiau ji taip pat bus mažesnė, nes paskolai bus pritaikytos žemesnės palūkanos ir pratęstas jos grąžinimo terminas. Todėl nuo jūsų pečių nusiris labai didelė finansinė našta. Ir nors natūralu, kad finansiniai įsipareigojimai niekur nepradings, juos padengti bus kur kas lengviau.

Jau seniai žinoma, kad žmonės, kurie kreipiasi dėl paskolų refinansavimo, kur kas efektyviau ir greičiau atsistoja ant kojų. Šios paslaugos – tai puikiausias pasirinkimas kiekvienam vartotojui, kurį jau kurį laiką labai slegia daugybė skirtingų finansinių įsipareigojimų. Todėl jei tokios finansinės bėdos yra užklupusios ir jus, pasirinkite refinansavimo paslaugų teikėjus ir leiskite, kad jie refinansuotų jūsų turimas paskolas.

By | 2017-11-15T22:37:57+00:00 November 15th, 2017|Paslaugos|