Šokis visada reikalauja didelio pasitikėjimo savimi, tačiau ar žinojote, kad jis gali ir sustiprinti pasitikėjimą? Jei norite sustiprinti pasitikėjimą savo jėgomis, užmegzti daug naujų pažinčių ir pagerinti savo socialinę padėtį, šokių pamokos jums gali būti puikiausia išeitis. Profesionali šokių studija gali suteikti jums daugiau pasitikėjimo savimi, padėti išugdyti nepriekaištingus įgūdžius ir atverti visiškai naujas ir iki šiol neatrastas galimybes socialinėje erdvėje (spauskite čia, jei norite atrasti tinkamiausią šokių studiją).

SokiaiTurbūt pastebėjote, kad šokėjai atrodo kur kas labiau pasitikintys savimi. Jų eisena, laikysena, kūnas ir požiūris į pasaulį – viskas yra tvirta. Jie skiria daug dėmesio savo kūno lavinimui ir stengiasi sveikai maitintis. Tuo jie žavi aplinkinius, tačiau svarbiausia, kad tai yra labai naudinga pačiam šokėjui. Praėjus vos kelioms šokių pamokoms, nors dar tik pradėsite pamažu įvaldyti bazinius šokio judesius, pajusite, kad jūs pamažu pradedate vis labiau pasitikėti savimi.

Be abejo, akivaizdu, kad kuo daugiau išmokstame, tuo tvirtesni jaučiamės ir džiaugiamės matydami, kad darome pažangą ir judame pirmyn. Mokantis šokio meno, nereikėtų pamiršti vieno labai svarbaus dalyko. Tai yra šokis su partneriu (pvz., įvairios salsa šokio rūšys, pramoginiai šokiai ir kt.), kuris turi daugybę privalumų šokėjams. Šiuolaikinėse šokių studijose galima pasirinkti įvairius šokio stilius, todėl kiekvienas gali išmokti puikiai judėti, šokdamas poroje.

Pamirškite apie šokius klubuose, kur šokate po vieną – įvaldę vieną ar kitą šokio poroje techniką galėsite demonstruoti tobulus šokio judesius kartu su pasirinktu partneriu. Be abejo, jei to nemėgstate ir didesnį dėmesį norite skirti individualiems šokiams, tai nėra problema, kurios šokių studija negalėtų išspręsti. Joje taip pat galima pasirinkti ir individualias šokio pamokas ir stilius, kurie skirti šokti po vieną.

Visada turėkite tikslą. Tikslo turėjimas padeda lengviau judėti į priekį ir suteikia daugiau motyvacijos, jei kartais pasidarytų per daug sudėtinga ir norėtųsi viską mesti. Pradžioje užsibrėžkite du arba tris uždavinius, kuriuos nebūtų labai sudėtinga pasiekti. Kai juos įgyvendinsite, judėkite toliau. Palaipsniui matysite, kad jūsų gebėjimai didėja, ir jūs tobulėjate.

By | 2018-03-29T10:27:46+00:00 March 30th, 2018|Paslaugos|