Kas valdo pasaulį? Į šį klausimą galima atsakyti temos klausimu – kodėl vyrams patinka gražios moterys? O kodėl turi nepatikti. Kodėl turi patikti negražios? Ar kada susimąstei kodėl esi negražus arba negraži? Ar įdėjai pastangų, kad taptum gražesnis visuomenės narys? Dažnai sau užduodame klausimus į kuriuos iškarto sunku surasti atsakymą. Kuo susaistytas permanentinis makiažas ir šie klausimai? – Paprastumas. Grožis slypi paprastume ar gi ne taip. Permanentinis makiažas arba dar kitaip ilgalaikis makiažas, tai grožio industrijos sukurtos paslaugos, kad jūs atrodytumėte gražesnės ir dailesnės. Kad savo grožiu nušviestumėte mums kelią. Tik per daug neįsijauskite. Ne visas grožis yra išorėje. Dažnai, o gal net ir visada didžiausias grožis būna paslėptas ir nematomas žiūrint tiesiogiai. Tikrasis grožis yra paprastuose dalykuose, kaip ir moters grožis yra viso ko balanse.

Kaip išsirinkti ir kaip nepasiklysti grožio salonų jūroje?

Dar 2001 metais, kuomet pradėjau lankytis grožio salonuose, teko mokytis juos atsirinkti. Kaip parduotuvėje renkamės tarp prastų ir gerų maisto produktų, taip ir keliaujant į grožio saloną reikia susimąstyti apie juos. Kokių jų būna? Kas yra „geras“ ir kas yra „blogas“? Kaip atskirti profesionalų grožio specialistą nuo mėgėjo. Jeigu žinote atsakymus į šiuos visus klausimus, tuomet jums pasisekė, bet manau ši informacija padės papildyti turimas žinias, o gal ir praplėsti. Taigi nuo ko pradėti. Tik apsidairykime aplinkui kiek kirpyklų, kiek grožio salonų, makiažo meistrai ant kiekvieno kampo. Didmiesčiuose Vilniuje, Kaune ar Klaipėdoje jų yra gausus skaičius. Dažnai jų nematome, nes yra daug kitų paslaugos tiekėjų. Nors kartą ramiai pasivaikščiokite po savo gimtojo miesto gatves, rajonus. Pastebėsite, kad grožio paslaugų paklausa tikrai didelė. O tai yra gerai. Liudija, kad mes Lietuviai rūpinamės savo išvaizda. Permanentinis makiažas Kaune, Šiauliuose ar kitame Lietuvos mieste nelabai kuo skiriasi. Aišku, galima sakyti, kad dideliuose miestuose rasite daugiau kokybišku paslaugų. Bet tai tik iš dalies yra tiesa. Iš vienos pusės didmiesčiuose specialistai gauna daugiau klientų ir turi daugiau praktikos. Tačiau iš kitos pusės, jie taip pat gali nebesistengti ir laukti naujų klientų. Taip, kad mielieji nėra vienos tiesos. Renkantis makiažo paslaugas reikia tiesiog blaiviai mąstant galvoti pas ką kreipiatės. Juk tikras menininkas ne tas kur rekordų siekia, o tas kuris tiesiog daro tai kas jam patinka.

beauty-fashion

Permanentinis makiažas, 6 d antakiai, ilgalaikis makiažas, permanent makeupas… Kiek daug žodžių!

Vėlgi, nenustebkite, jeigu išgirsite savo draugę pasakojant, kad ji darėsi mikrobladingo procedūrą. Nors vertėtų nustebti. Jūsų draugė atvira! Ne visos moterys linkusios pasakoti, kiek ir kokių grožio procedūrų darėsi ar darys. Juk mes visos natūraliai gražios. Ar gi ne taip? Skirtingi pavadinimai susiformavo, dėl plataus, kaip lova ir gilaus, kaip kavos puodelis, pasaulio. Permanentinio makiažo specialistai mokosi ne tik Lietuvoje, bet ir keliauja į mokymus užsienyje. Iš ten ir parsivežami modernesni, įmantresni paslaugos apibūdinimai.

By | 2017-04-18T06:37:46+00:00 July 4th, 2016|Paslaugos|