Planuodami vestuves žiūrime ne tik į svečių sąrašą bei aprangą, tačiau tuo pačiu įvertiname, kokių sričių specialistų reikės, kad pati šventė praeitų be jokių trukdžių. Žinoma, visi pagalvoja apie fotografus, tačiau kuomet reikia kiek apkarpyti biudžetą – fotografai yra tie specialistai, kurių paslaugų dažniausiai ir atsisakoma. Kodėl? Paprasčiausiai šventės metu fotografai neprideda kažkokios vertės. Jų nauda matyti tik tuomet, kai praėjus kiek laiko nuo vestuvių gaunate nuotraukas, kurios leidžia akimirkomis grįžti į gražiausią gyvenimo šventę.

Ką vestuvių metu daro fotografas?

VestuvėsSkirtingi fotografai teikia skirtingas paslaugas ir jaunieji taip pat ne vienodai supranta, ko jie gali norėti iš šios srities specialistų. Kol vieniems yra svarbiausia, kad šventės metų būtų pagautos nuoširdžios akimirkos, tuo tarpu kiti nori profesionalios fotosesijos, kur kiekviena detalė ir kiekviena klostė būtų padėta tobulai.

Kadangi fotografų pasirinkimas yra labai platus – kiekviena pora gali atrasti tokį, kuris jiems tinka labiausiai. Taip pat naudinga susižinoti, kokias tiksliai gausite pasinaudoję fotografų paslaugomis. Kol vieni tik fotografuoja, tuo tarpu kiti teikia ir filmavimo paslaugas. Svarbiausia detaliai sužinoti už ką mokate. Tokiu atveju didesnė tikimybė, kad liksite patenkintas rezultatu.

Kaip pasirinkti geriausią fotografą?

Dėl itin plataus vestuvių fotografo pasirinkimo kai kuriems žmonėms yra sunku apsispręsti, kuris yra geriausias. Galima tik pasidžiaugti, kad šiuo metu fotografai dažniausiai apie savo paslaugas paskelbia internete ir taip suteikia galimybę klientams susipažinti su jų kainoraščiais ir atliktais darbais.

Fotografo paieškos tikrai gali užimti nemažai laiko. Norėdami kiek palengvinti Jums paieškas nurodome kriterijus, kurie padės tinkamai pasirinkti.

  1. Paslaugų kainoraščiai.
  2. Atlikti darbai.
  3. Fotografavimo stilius.
  4. Kitų žmonių palikti atsiliepimai internete.
  5. Įranga, kuri yra naudojama. Jeigu bent kiek apie tai nusimanote – tokiu atveju tai itin naudinga.
  6. Žinoma, susižinokite, ar fotografas laisvas tą dieną, kai Jums reikia.
  7. Kas mokės pinigus už tai, kad profesionalas atvyktų iki reikalingos vietos.

Įamžinkite gražiausią gyvenimo šventę!

Pataria fotografė Sigita Gaudutytė.

By | 2017-05-26T14:49:41+00:00 May 12th, 2017|Paslaugos|