Vaikiški vezimeliai yra vienos iš svarbiausių sudėtinių vaikų priežiūrai skirtų dalių. Nei vieni tėveliai neapsieina be vežimėlio, todėl vežimėlio pasirinkimui reikėtų skirti labai daug dėmesio ir pastangų. Įprastai vežimėlis būna naudojamas iki trijų ar ketverių metukų, tačiau jei tėveliai yra labai aktyvūs ir dažnai keliauja tolimus atstumus, vežimėlis gali pasitarnauti ir kur kas ilgesnį laiko tarpę. Todėl puikiai suprantama, kodėl reikėtų labai atidžiai rinktis vežimėlį, įsigyjant būtent tą modelį, kuris kuo puikiausiai atitinka visus jūsų keliamus reikalavimus ir yra ilgaamžis. Šiuolaikiniai rinkoje siūlomi vežimėliai pasižymi didžiule skirtingų modelių įvairove, todėl renkantis pravartu atsižvelgti į kelias svarbias detales.

VezimeliaiVežimėliai gali būti skirti naudoti tik lopšį, sėdimąją dalį ir vaikišką automobilinę kėdutę. Taip pat galima įsigyti tokį vežimėlio modelį, kuris apjungia dvi arba tris pagrindines funkcijas. Kai kurie tėveliai norėdami išvengti daugiau nei vieno vežimėlio paieškų, nusprendžia rinktis hibridinį vežimėlį, kuris gali būti transformuojamas augant vaikeliui. Tokiu atveju pradžioje būna naudojamas lopšys. Tuo tarpu, kai vaikelis paauga ir išmoksta sėdėti (tai įprastai būna vaikeliui sulaukus ketverių-šešių mėnesių), naudojama sportinio vežimėlio (sėdima) dalis. Taip pat, kaip jau buvo minėta, tokie transformuojami vežimėliai suteikia galimybę naudoti ir automobilinę kėdutę, kurią galima įmontuoti tiek automobilyje, tiek ir ant vežimėlio rėmo.

Be abejo, tai tik vienas iš daugelio galimų pasirinkimų. Reikėtų nepamiršti, kad kiekvienas vežimėlio modelis labai skiriasi – tiek dydžių ir svoriu, tiek ir funkcionalumu bei patvarumu (jau nekalbant apie tai, kad vežimėliai pasižymi ir skirtingu komforto bei saugumo lygiu). Todėl jei norite pasirinkti modelį, kuris kuo puikiausiai tarnaus ne vienerius metus, gerai įvertinkite visus „už“ ir „prieš“. Bet kuriuo atveju, jei norite didesnio patogumo, rinkitės vežimėlį, kuris būtų kuo lengvesnis, tačiau tuo pačiu metu ir labai stabilus bei pravažus. Galiausiai atminkite, kad vežimėlis turi būti ir patogus jūsų vaikui. Jame jis turėtų jaustis nesuvaržytas – tai užtikrins, kad pasivaikščiojimai gryname ore nei jums, nei jūsų vaikui nesukels jokio diskomforto ir kitų nepatogumų.

By | 2017-09-10T14:31:09+00:00 September 10th, 2017|Prekės|