perfectbody

Kaip ir daugelis sportuojančių, sieki užsiauginti masyvius raumenis ar turėti „six pak’ą“ kuo greičiau? Atlieki programas pagal velniškai sudėtingas programas, treniruojiesi daugiau nei 4 kartus per savaitę, tačiau progresas vyksta per lėtai? Kankina raumenų skausmai ir lėtas atsistatymas po treniruočių? Pagrindinės to priežastys – per sudėtingos treniruotės. Kuo jos sunkesnės, tuo organizmas reikalauja daugiau poilsio, o svarbiausia resursų, t.y įvairiausių medžiagų, kaip baltymai, angliavandeniai, vitaminai, mineralai, amino rūgštys ir pan. Tačiau vien mitybos pagalba surinkti reikiamą kiekį visų šių maistinių medžiagų yra begalo sudėtinga, o vien poilsiu, to nekompensuosite. Todėl papildai sportui – bene puikiausia pagalba paversti Jūsų sunkiai atidirbtas treniruotes rezultato pavidalu. Čia pasirikimas didelis ir siekiant minėto tikslo, tiktų proteinas ir amino rūgštys: BCAA, glutaminas ir HMB. Kokį iš šių minėtų produktų vartoti geriausia būtų Jums, apžvelgsime žemiau.  Geriausios kainos papildai sportui –perfectbody  internetinėje parduotuvėje.

Bene populiariausiai vartojami papildai sportui – proteinai. Tai puikus pasirinkimas bet kuriam. Jų pagalba galite lengvai surinkti pakankamą dienos baltymų kiekį. Baltymai – svarbiausias geriausio reultato komponentas. Tačiau bene didžiausias klaustukas kyla ties tuom, kas geriau – proteinas ar įvairūs amino rūgščių kompleksai? Pasirinkę vieną iš šių, o dar geriau abu, bet kokiu atveju neprašausite. Tačiau kai kalba eina apie įsisavinimo laiką – dauguma amino rūgščių kompleksų teikia pranašumą, lyginant su bet kuriais kitais papildais sportui, taiga jie – tinkamiausi, siekiant ypač greito atsistatymo. Nors proteinų kokteiliais Jūs gaunate daugiau baltymų, tačiau tam, kad juos išskaidyti į amino rūgštis, organizmui reikia daugiau laiko. Tuo tarpu įprasti amino rūgščių kompleksai yra įsisavinami ir transportuojami link pažeistų raumeninių audinių žaibišku greičiu. Tai reiškia, kad Jūs paspartinate regeneracinius procesus. t.y raumenys ima atsistatinėti iškarto. Tai ypač svarbu po sunkių treniruočių, kadangi po jų, raumenys reikalauja amino rūgščių kuo greičiau, be to, amino rūgštys padeda sustiprinti anti-katabolinį efektą, kuris užkerta kelią raumenų panaudojimui į  energiją.

Kitas, tačiau mažiau populiarus papildas sportui – HMB. Tai amino rūgšties leucino metabolitas. Jo pagalba galite suteikti stipriausias anti-katabolines savybes, tačiau raumenų atsistatymo atžvilgiu, mokslinai tyrimai pralaimi įprastiems amino rūgščių kompleksams ir BCAA.

BCAA – lygiai toks pat puikus pasirinkimas, kaip ir amino rūgščių kompleksai. BCAA sudaro vieną didžiausių amino rūgščių grandinių jungčių raumeniniuose audiniuose, tad didesnis jų gavimas iš šalies yra labai efektyvus atsistatymo faktorius.

L-Glutaminas – naudingiausia amino rūgštis esant ryškinimosi cikle ir taikant labai mažai turinčią angliavandenių dietą. Angliavandeniai yra pagrindinis energijos šaltinis raumenims. Jie virsta į glikogeną ir treniruočių, arba kito fizinio aktyvumo metu būna naudojamas kaip kuras energijai. Kai jo atsargos išsenka, tada mūsų raumenų audiniai ima būti naudojami kaip, pagrindinis energijos šaltinis. O tai yra labai blogai. L-Glutaminas padeda atstatyti kritusį glikogeno lygį ir tuo tarpu Jūs vėl galite mėgautis teikiama jo energija ir visapusiška raumenų apsauga nuo katabolizmo padarinių.

By | 2018-04-05T12:00:50+00:00 April 6th, 2018|Sportas|