Ar iki šiol galvojote, kad aksesuarai yra tik labai smulkios detalės, kurios neturi reikšmingos įtakos jūsų stiliui? Kaip bebūtų gaila, tačiau tokiu požiūriu vadovaujasi pakankamai daug žmonių, o tokia nuomonė ypač populiari vyrų tarpe. Kadangi vyrai apskritai mažiau dėmesio yra linkę skirti savo įvaizdžio formavimui ir bendrai išvaizdai, jie taip pat nemano, kad jiems būtini papildomi aksesuarai. Kita vertus, nėra jau viskas taip blogai. Situacija gerėja. Gyvename dvidešimt pirmame amžiuje, todėl daugėja žmonių, kurie mąsto liberaliau ir yra atviresni naujovėms. Tai reiškia, kad galima pastebėti ir teigiamų pokyčių – tai taip pat patvirtina ir vis didėjantis aksesuarų bei drabužių parduotuvių skaičius.

Bull styleJei pakankamai dažnai naudojatės internetu, turbūt jau spėjote pastebėti, kiek daug internetinių parduotuvių (pvz., „Bull Style“) šiandien galima rasti. Jei nebūtų didelės paklausos, natūralu, kad nedidėtų ir pasiūla. Taigi, jei šiandien jūs vis dar nepasirūpinote savo įvaizdžiu, nes vadovavotės atgyvenusiu ir netinkamu požiūriu, pats metas tokią situaciją pakeisti.

Tuo tarpu, jei jūs nežinote nuo ko būtų galima pradėti, pasidairykite originalių idėjų internete. Be to, įvairiuose internetiniuose portaluose galite rasti ir daug naudingos informacijos stiliaus formavimo bei šiuolaikinių madų klausimais. Todėl jei nenusigręšite nuo to, kas yra modernu ir virtualu, akimirksniu galėsite rasti visus atsakymus į jums rūpimus klausimus.

Be abejo, kaip jau supratote, nereikia pamiršti pasidairyti ir po įvairias internetines parduotuves. Jei rinksitės specializuotas, tuomet jums bus dar paprasčiau atrasti jūsų įvaizdžiui tinkančias detales, kurios būtų išskirtinės ir labai originalios. Taigi, jei norite atjauninti įvaizdį, nebėra jokios prasmės laukti. Aplink mus yra labai daug skirtingų priemonių, kurias galime pasitelkti į pagalbą.

Galiausiai atminkite, kad jūsų stilius turėtų būti ir labai komfortiškas. Kuo komfortiškiau jūs jausitės, tuo labiau pasitikėsite savo jėgomis. Tai akivaizdžiai atsispindės jūsų nuotaikoje, eisenoje, bendravime ir emocijose. Todėl būtinai suderinkite madą su patogumu. O jei manėte, kad tai yra du pakankamai sunkiai suderinami dalykai, tiesiog nebijokite eksperimentuoti – neilgai trukus tikrai atrasite tai, kas jums tiks ir patiks.

By | 2017-11-14T22:58:45+00:00 November 14th, 2017|Stilius ir mada|