Prezervatyvai.net

Ar galite teigti, kad jūsų lytinis gyvenimas yra labai saugus? Kaip bebūtų gaila, tačiau nors nemaža dalis žmonių taip mano, praktikoje viskas būna priešingai. Trumpiau tariant, ne visi vartotojai lytinio akto metu yra linkę naudoti apsisaugojimo priemones, pvz., prezervatyvus. Didelė dalis vyrų savo antrąsias puses skatina vartoti kontraceptikus, tačiau reikėtų suprasti, kad jie yra skirti apsaugai nuo nepageidaujamo nėštumo, o ne nuo lytiniu keliu plintančių ligų. Tuo tarpu, jei teigiate, kad jūs niekuomet nesukate į kairę ir to taip pat nedaro jūsų antroji pusė, tai tikrai nereiškia, kad jūs lytiniu keliu plintančiomis ligomis negalite užsikrėsti viešose vietose, pvz., tualetuose. Deja, bet būtent viešieji tualetai yra vienos iš pagrindinių vietų, kuriose žmonės užsikrečia įvairiomis ligomis, vėliau perduodamomis ir lytiniu keliu. Todėl šiuo atveju tikrai nėra būtina būti neištikimiems. Dėl šios priežasties jokiu būdu nereikėtų rizikuoti nei savo, nei savo antrosios pusės sveikata. Jei norite būti saugūs, lytinio akto metu naudokite prezervatyvus, kurių asortimentas šiomis dienomis yra labai didelis.

Žinoma, taip pat nereikėtų pamiršti, kad dauguma vyrų prezervatyvų naudojimo vengia dėl vienos labai elementarios priežasties. Jie teigia, kad tokiu atveju prarandamas didelis lytinio akto metu jaučiamas malonumas, tačiau ar tai yra tiesa? Akivaizdu, kad toks požiūris jau seniai yra atgyvenęs. Dabar rinkoje yra prezervatyvų, kurie lytinio akto metu patiriamus pojūčius gali dar labiau paaštrinti ir sustiprinti, todėl jei norite, kad lytinis aktas būtų dar malonesnis, tereikia pasirinkti tinkamus prezervatyvus. Tokiu atveju jūs ne tik jausite didelį malonumą ir mėgausitės nepamirštamomis akimirkomis, tačiau taip pat būsite visiškai saugūs.

Tuo tarpu, jei manote, kad prezervatyvai nėra tokie saugūs, kaip teigia gamintojai ir jų pardavėjai, taip pat labai klystate. Nustatyta, kad tais atvejais, kai prezervatyvai yra naudojami atsižvelgiant į visus reikalavimus, jų suteikiama apsauga yra bene šimtaprocentinė. Tuo tarpu mažiau nei vienas procentas, apie kurį kalba kai kurie vartotojai, yra įtakojamas netinkamo prezervatyvų naudojimo, todėl jei jūs ieškote paties saugiausio būdo, naudokite prezervatyvus.

Patarimai tiesiai iš el. parduotuvės Prezervatyvai.net

By | 2017-12-16T21:49:27+00:00 December 7th, 2017|Suaugusiems|