Ar žinojote, kad daugumai žmonių paskolos kelia nepagrįstą baimę? Turbūt visi esate girdėję istorijų, kaip greitieji kreditai kenkia asmeniniam gyvenimui ir įklampina  į skolas. Paskolos tampa problema tada, kada deramai neįvertinate savo galimybių. Jeigu norite pasiekti savo tikslus, paskola gali būti pagrindinis Jūsų pagalbininkas, tačiau svarbu viską gerai apgalvoti.

Kada paskolos geriau neimti? Paskola tikrai nėra būtina visais gyvenimo atvejais. Kartais užtenka kurį laiką pagyventi kukliau ir pataupyti, bei tokiu būdu susitaupyti norimam pirkiniui. Jeigu pinigų stygius nėra didelis, susitaupyti tikrai įmanoma, taip pat išvengtumėte palūkanų, tad neatmeskite ir šio varianto.

paskola is zmoniuKada paskolą geriau imti? Jeigu apskaičiavę ir įvertinę visus neigiamus ir teigiamus dalykus nusprendžiate, kad paskola Jums nekainuotų labai brangiai. Taip pat reikėtų įvertinti savo grynąsias pajamas, kurias gaunate kiekvieną mėnesį. Turite nuspręsti, kiek galėtumėte skirti įmokoms, kad nesuprastėtų gyvenimo kokybė  ir nekiltų sunkumų. Jeigu nusprendžiate, kad paskola yra Jūsų išeitis, pasiskolinkite tik tiek, kiek reikia. Galbūt dalį sumos galite susitaupyti?

Paskola iš žmonių yra būdas sutaupyti. Palūkanos skolinantis iš fizinio asmens yra daug mažesnės, tad tokiu būdu Jums netektų daug permokėti. Be to, investuotojas Jums galėtų pasiūlyti lankstesnes paskolos sąlygas ir galėtumėte daug lengviau tartis, jei netyčia iškiltų sunkumų. Verta paminėti, kad paskola iš žmogaus gali būti didelė, tad jei turite didelių planų, šis variantas Jums būtų optimaliausias.

Greitasis kreditas. Daugybė įmonių išduoda kreditus žmonėms, kurie atitinka tam tikrus kriterijus. Pagrindiniai yra tokie, kaip pastovios pajamos, mokumas, finansinių įsipareigojimų vykdymas ir skolų neturėjimas. Nuo šių faktorių priklauso, ar kreditoriai bus linkę su Jumis bendradarbiauti ar ne. Dažniausiai itin žiūrima į Jūsų finansinį drausmingumą, tad Jūs negalite turėti negrąžintų skolų ar kitų neįvykdytų įsipareigojimų.

Taigi, tik Jūs patys galite nuspręsti, ar verta imti paskolą ar ne. Jeigu tinkamai įvertinsite savo norus ir pajamas, paskola netaps našta ir nesukels problemų ateityje. Paskola gali padėti įgyvendinti savo svajones, tad jeigu žinote, kad verta – kodėl gi ne?

By | 2017-11-11T20:21:02+00:00 November 26th, 2017|Uncategorized|