Langai ir kiek jie gali kainuoti?

Pirmiausia pradėkime nuo to, kad langų kainos priklauso nuo daugelio kriterijų. Langai gali būti mediniai, plastikiniai, mediniai ir aliuminiai ir t.t. Visoje Europoje galima rasti daug įvairių gamintojų. Populiariausi langai, kurie gaminami šių kompanijų : Veka, Aluplast, Gealan, Rehau, KBE, Kommerling, Plastimet. Tai brendai, kurie gerai žinomi jau daugelį metų. Kiekvienas gamintojas siūlo skirtingus langų profilius, skirtingas technines charakteristikas, tad išsirinkti tinkamiausius nėra itin lengva. Langai gali kainuoti nuo keliasdešimties eurų iki kelių šimtų eurų. Galutinį kaina priklausys nuo : langų profilio, matmenų, spalvos, gyvenamosios vietos ir užsakomo kiekio. Jeigu planuojate atnaujinti viso buto ar namo plastikinius langus, tada rekomenduojama viską užsisakyti vienoje įmonėje. Taip, gausite geresnes kainas ir turėsite langų garantiją.

Langai Vilniuje ar Kaune ?

Vienas iš klausimų, kurį dažnai užduoda klientai ar skiriasi langų kainos Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ar kitame Lietuvos mieste. Pirmiausia, ten, kur yra didesnė konkurencija, galite įsigyti langus už mažesnę kainą. Aišku, taip pat galite gauti daugiau pasiūlymų, kas palengvina langų pirkimą. Tačiau nevertėtų tikėtis itin didelių kainų skirtumų. Tiems, kas planuoja pirkti langus visam namui, reikėtų kreiptis į daugiau kompanijų, kurios parduoda langus. Gaus daug komercinių pasiūlymų, galėsite išsirinkti geriausią kainos ir kokybės santykį.

Eko langai butui

Ar langai butui yra kažkuo išskirtiniai ? Kokie profiliai populiariausi ? Kaip jau pastraipos antrašte nurodo, tarp butų savininkų perkamiausi eko klasės langai Kaune. Medinius ar plastikinius langus gaminančios įmonės siūlo eko kategoriją, kur tiek kainos ar kokybės santykis yra geriausias. Kokia spalva geriausia ? Aišku, kad balta spalva yra perkamiausia, tačiau langų spalva priklauso nuo pastato dizaino, fasado spalvų. Kiek kainuoja eko klasės langai ? Jau minėjome, kad tiek Eko, tiek šilčiausios klasės langų kainos priklauso nuo matmenų, spalvos ir kitų parametrų. Norėdami sužinoti tikslią kainą, kreipkitės į šios srities specialistus.

Kiek kainuoja šilčiausi langai ?

Plastikinių ir medinių langų kainos labiausiai priklauso nuo langų profilio, matmenų. Šilčiausi langai natūraliai kainuoja daugiau, nei Eko klasės langai. Kadangi rinkoje yra daug skirtingų langų gamintojų, tad nesunkiai galima rasti ir geriausia šilčiausių langų variantą.

By | 2017-12-20T12:17:39+00:00 August 31st, 2017|Namams, Prekės, Statyba, Verslas|