Lean sistema Lietuvoje

Lietuvoje lean metodikos naudojamos jau ne pirmus metus, todėl ne viena kompanija sėkmingai užsiima tokių mokymų taikymų praktikoje. Lean sistema Lietuvoje yra naudinga tiek verslui, tiek kompanijoms, kurios tik pradės veiklą. Kodėl šie mokymai tokie univesalūs? Pirmiausia visos metodikos yra sukurtos taip, kad tiek gamybos, paslaugų ar prekybos verslas žinias galėtų pritaikyti praktikoje. Kiekvienai kompanijai, kuri galvoja užsisakyti tokias paslaugas reikėtų konsultuotis su specialistais. Lean mokymų ekpertai atliks analizę jūsų versle, rinkoje ir galės objektyviai pasakyti, kurie metodoi reikalingi dabar, o kurie ateityje. Norint sužinoti daugiau informacijos apie šias paslaugas reikėtų peržiūrėti ne vieną video reportažą, kuris padės realiai suprasti, kaip praktikoje yra taikomos šios paslaugos. Kodėl jos yra tokios naudingos? Kuomet užsisakote šias paslaugas turite žinoti tai, kad šios metodikos buvo sukurtos Japonijoje ir praktikoje yra taikomos jau daug metų. Šias žinias įvertino ne viena tarptauinė kompanija.

Lean mokymų kainos

Kiek gali kainuoti šios paslaugos? Aišku, kad tikslias paslaugų kainas galės paskaičiuoti tik įmonės, kurios užsiima tokių paslaugų teikimu. Logiška, kad kainos priklausys nuo darbo apimties. Siekiant geriau suprasti ar tokios paslaugos yra būtinos domėkitės ape lean. Šių paslaugų, o konkrečiai lean mokymų kainos yra labai susijusios su verslo niša kurioje jūs dirbate. Tarkime baldų gamybos sektoriuje ne viena kompanija jau yra įsidiegusi šią technologiją, todėl gali greičiau pateikti jūsų kompanijos analizę ir geriau supranta ko reikia vientinėje rinkoje dirbančioms kompanijoms. Norėdami sužinoti šių paslaugų kainas kreipkitės į kompaniją “Timberta” ir operatyviai gausite visus atsakymus. Egzistuoje ir tokios įmonės, kurios dirba tarptautinėje rinkoje. Vykdant didelių užsakovų užsakymus reikia išlaikyti didelias gamybos apimtis ir parduodamos produkcijos kokybę. Taigi, tokios paslaugos kaip lean mokymai yra vienas geriausių metodų, kuomet šios srities ekspertai peržiūri, kaip veikia jūsų kompanija ir įvertina ar tokios paslaugos reikalingos jūsų verslui. Kuomet norėsite sužinoti naudingos informacijos apie paslaugas peržiūrėkite ne vieną internetinę svetainę, kurioje skelbiama informacija apie lean.

Prodesionalaus lean eksperto patarimai

Šios srities ekspertai gali papasakoti kaip reikia standartizuoti įvairaus verslo padalinius. Kaip skatinti darbuotojus ar kaip palengvinti jų kasdienį darbą. Jeigu galvojate, kad jūsų įmonei yra reikalingi tokie mokymai, tuomet kreipkitės į specialistus ir jie galės papasakoti plačiau apie šių paslaugų teikiamą naudą, kaip jos atsirado ir kodėl jos yra naudingos kiekvienai kompanijai. Primena, kad lean Japonijoje sukurtos žinios, tad tai informacija, kuri atkeliauja iš ekonomiškai stiprios valstybės.

By | 2017-05-15T20:29:41+00:00 May 29th, 2017|Verslas|