Ekologiški mediniai langai, kaip ir ekologiški produktai yra populiarūs dėl medžiagų iš kurių jie yra gaminami. Profesionaliai pagaminti mediniai langai gali turėti itin aukštus techninius parametrus ir gali tikti įvairių tipų pastatams. Klausimas, kokia yra medinių langų kaina? Taigi, šio produkto kaina priklauso nuo medžiagų iš kurių jis gaminamas, šiuo atveju medienos rūšies. Kaina taip pat įtakoja medinių langų matmenys ir profilis. Kaip ir renkantis plastikinius langus, taip ir ieškant medinių langų susidursite su didelių įvairių profilių asortimentu. Prieš renkantis rekomenduojame konsultuotis su specialistais. Išsiaiškinti, kodėl vienas ar kitas langų profilis yra geresnis. Kur medinių langų profilis tinka jūsų būstui. Medinių langų pliusai yra jų ekologiškumas ir taip pat aukšti techniniai parametrai. Mediniai langai gerai sulaiko šiluma, suteikia jaukumo jausmą.

Kas geriau mediniai ar plastikiniai langai?

Vienas dažniausiai girdimų klausimų. Kokie gi langai geriau medžio ar plastiko? Pabandysime išsamiai atsakyti į šį klausimą. Taigi, kokie yra šių langų skirtumai? Mediniai langai gaminami  iš medžio. Medienos kainos ženkliai įtakoja ir langų kainas. Šiuo atveju plastikiniai langai gaminami iš plastiko granulių, kurių kaina yra gan nedidelė. Pagrindinių gamybos medžiagų kainos įtakoja ir galutinę produkto kainą. Dar vienas plastikinių langų pliusų tai itin didelis profilių pasirinkimas. Plastikinių langų gamintojai negali pasigirti tokia didele prekių gausa.

Kaip montuojami mediniai langai?

Mediniai langai montuojami panašiai kaip plastikiniai langai. Skiriasi tik keletas kriterijų. Medis gali plėstis, dėl temperatūrų pokyčių jis juda, todėl gaminant langus yra į tai atsižvelgiama. Pagrindas, kad montavimo specialistai turėtų pakankamai patirties ir galėtų tinkamai sumontuoti tokius langus. Pats procesas identiškas. Prieš pradedant montuoti langus, reikia tinkamai paruošti angos paviršių. Sienose pasidaryti tvirtinimo vietas.

Kokie gamintojai perkamiausi?

Išskirti medinių langų gamintoją ir sakyti, kad tai numeris vienas tikrai negalime. Šiose srityje svarbus ne pirmus, bet pačio produkto kokybė. Būtina užtikrinti, kad plastikiniai langai būtų tinkamai pagaminti ir paruošti montavimo darbams. Prieš perkant medinius ar plastikinius langus kreipkitės į tuos pardavėjus, kurie siūlo visą produkcijos asortimentą ir gali pasiūlyti geras kainas.

By | 2017-09-20T14:37:39+00:00 August 31st, 2017|Namams, Prekės, Statyba, Verslas|