Nuosavi namai yra daugelio svajonė. Ją įgyvendinti yra daug lengviau, kada gaunate paskolą būstui. Tokios paskolos būstui įsigyti skirtos nekilnojamojo turto pirkimui. Priklausomai nuo jūsų šeimos pajamų gali gauti vienokią arba kitokia paskolos sumą. Specialistai, kurie dirba su paskolomis gerai supranta visus aspektus, kurie lemia ar sėkmingai galėsite gauti paskolą. Rinkoje egzistuoja keletas populiariausių paskolų, kurios skirtos buto ar namo pirkimui. Ko reikia, kad galėtumėte gauti paskolą būstui įsigyti? Pirmiausia reikia turėti nemažas, pastovias pajamas. Paskolų ekspertai įvertina jūsų turimas pajamas ir pasiūlo paskolos sumą, kurią galite gauti. Priklausomai nuo paskolos dydžio reikės rinktis vienokį arba kitokį bustą. Tie, kas turi nekilnojamo turto ir planuoja naujo buto ar namo pirkimą, tada galima gauti ženkliai didesnę paskolą. Užstatant nekilnojamąjį turtą didžioji dalis bankų, kredito unijų ar specializuotų įmonių noriai bendradarbiaus. Priklausomai nuo turto vertės bus nustatoma ir paskolos suma.  Paskolos įsigyti nekilnojamąjį turtą yra labai populiarios ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje. Daugelis jaunų šeimų svajoje apie nuosavus namus, todėl bankai ir kredito bendrovės reklamuoja tokias paskolas. Ką reikia žinoti prieš perkant butą? Kaip ir visada imant paskolą, tai ir ieškant busto paskolos davėjų, reikia gerai atlikti namų darbus. Pasiskaičiuokite kokią sumą galite skirti paskolos dengimui ir pagal tai orientuokitės į busto kainas.

Kokio dydžio paskolą galima gauti?

Busto paskolos suma prasideda nuo 15 000 Eur ir gali siekti kelis šimtus tūkstančių. Viskas priklausys kokiame mieste gyvenate, kur planuojate įsigyti nekilnojamąjį turtą. Juk didmiesčiuose nekilnojamojo turto kainos yra didesnės, nei rajoniniuose miesteliuose. Kada tiksliai žinote savo šeimos pajamas, tada galite planuoti ir būsto pirkimą.

Ar didelės būsto paskolos palūkanos?

Palūkanų dydis stipriai priklausys nuo paskolos dydžio. Vienokios palūkanos yra, kada neturite užstato, kitokios, kada turite užstatą. Lengviausia įsigyti nekilnojamąjį turtą su užstatu. Kaip jau minėjome didelė dalis paskolų davėjų mieliau bendradarbiauja, nes turi aiškų garantą.

Nekilnojamojo turto specialisto patarimai

Ieškant bet kokio tipo paskolos, naudinga gauti specialistų įžvalgas ir patarimus. Tie, kas pirmą kartą ruošiasi paskolos gavimui, reikia nepamirši konsultuotis. Paskolų specialistai patars, kokio dydžio paskolą geriausia imti jums ir per kiek metų turėsite grąžinti paskolą. Aišku, taip pat reikia atsižvelgti ir į „force“ mažorines sąlygas. Nepamirškite, kad galite susiekti ir netekti pajamų. Verta apgalvoti įvairius scenarijus.

By | 2017-09-25T14:37:31+00:00 September 22nd, 2017|Paslaugos, Verslas|