Taip jau susiklostė, kad didžioji dalis straipsnių yra rašomi bendrai apie darbuotojų problemas. Tačiau tikrai žinome, kad egzistuoja daug specifinių problemų, kurias reikia tinkamai išspręsti. Jeigu savo darbe susiduriate su darbo problemomis, tai tikriausiai gerai žinote, kad jų sprendimas ne visada yra paprastas procesas. Aišku, problema, problemai nelygi, jeigu kalbame apie prastas darbo sąlygas, tai šioje vietoje reikia paminėti tai, kad prieš darbinantis reikėtų įvertinti, ar darbdavio siūlomos darbo sąlygos yra priimtinos ir ar galėsite produktyviai dirbti. Juk viskas priklauso nuo to koks darbas yra atliekamas. Vieni darbuotojai labiau priklauso nuo darbo sąlygų, kiti mažiau. Kalbant apie slaugos darbuotojų darbą, reikia paminėti tai, jog darbas iš tiesų nėra lengvas. Jis reikalauja gero pasirengimo. Kiekvienas darbuotojas turi būti ne tik fiziškai stiprus, bet ir psichologiškai. Juk tokiame darbe susiduriama su sunkiais ligoniais, kuriuos reikia prižiūrėti.

Darbuotojų pasirinkimas

Tiek darbdavys, tiek darbuotojas susiduria su problemomis. Šiuo atvejų darbdaviai turi nemažai darbo, kol atrenka tinkamus darbuotojus. Ne visi darbdaviai gali vykdyti darbuotojų atrankos procesą. Nemaža dalis darbdavių kreipiasi į įdarbinimo agentūras, kurios sklandžiai atlieka visą darbą. Rinkoje itin aktyvūs turi sutartis su personalo atrankos kompanijomis, kurios padeda laiku surasti reikiamos kvalifikacijos darbuotoją. Augant rinkai ir didėjant konkurencijai, prasideda kova dėl geresnių darbuotojų. Didelės kompanijos, norėdamos sukurti daugiau pliusų darbuotojo pasirinkimuose įkuria profesines sąjungas arba rekomenduoja į jas įstoti. Taigi, profesinė sąjunga “Sandrauga” ir jos pirmininkas Kęstutis Juknis kiekvieną dieną atstovauja darbuotojus įvairiuose derybose dėl geresnių darbo sąlygų. Aišku, ne visi darbuotojai kovoja dėl geresnės darbo vietos, dažnu atveju reikia kovoti dėl elementarių dalykų. Darbdaviai vėluoja atsiskaityti su darbuotojų, todėl jis imasi atitinkamų veiksmų.

Rinkos naujienos ir darbuotojo įdarbinimas

Kaip ir kitos rinkos, taip ir darbuotojų įdarbinimo procesas turi pastovias naujoves, kurios padeda geriau įvertinti darbuotojo atliktą darbą, potencialą ir paskaičiuoti ko reikia, kad produktyvus darbuotojas galėtų dirbti pasirinktoje pozicijoje. Taigi, kaip jau supratote, kalbėsime apie darbuotojų įdarbinimo procesą. Tai nėra paprastas procesas, nes reikalauja specifinių žinių ir įgūdžių.

By | 2018-05-21T18:48:49+00:00 May 21st, 2018|Verslas|