Madingos suknelės iš Italijos

Kas jau kas, bet Italai tai jau moka gamintis sukneles, Milanas yra ta vieta kur vyksta gražiausios moterų suknelių parodos. Kaip vis dėl to Italai pavergė pasaulį su suknelėmis ir tokiomis parodomis yra labai sunku pasakyti. Mes žinome tik viena, jog tai kas sukūrė, tas sukneles norėjo jos moterys sugundytų vyrus ir tai yra tikriausia ties. Kodėl tiek daug vyrų yra mados žinovai ? Galvojate tai sutapimas, NE. Vyrai visada nori jog jų moteris būtų pati gražiausia pasaulyje, todėl ir Italijoje gimė tokios suknelių parodos.

 

Kiekvienais metais Milane susirenka tūkstančiai žmonių, jog pamatytu gražiausias sukneles. Ten renkasi verslininkai, politikai ir t.t. Kiekvienas vyras, net užsuką į tokią parodą, ne tam kad paganyti į modelius akis. Bet tam jog savo išrinktajai damai nupirkti pačia brangiausia ir gražiausia suknelę. Vyras visada parodys jog gali pasirūpinti  savo žmona ir jai padovanoti geriausias ir prabangiausias sukneles. Tai yra vyro charakteris ir instinktas – sudėdžiuoti ir įteikti trofėjų moteriai. Dabar tie trofėjai nėra mamutas, o šiais laikais vyrai trofėjus perka Milane ir parodose, tai sukneles. Plačiau: https://onedress.lt/produkto-kategorija/sukneles/

 

Kiekviena moteris svajoja turėti gražią ir prabangiausia suknelę, o tai vyrai gali ir turi padaryti, jog moteris būtų laiminga su gražia suknele. Todėl kiekvieno vyro pareiga yra gauti tą trofėjų – suknelę ir įteikti moteriai. Tada moteris lieka sužavėta ir patenkinta, o vyras džiaugiasi jog jo moteris atrodo seksualiai su pačia prabangiausia suknele. Nes nuo seniausių laikų damoms būdavo dovanojamos suknelė. Tikri vyrai tuo nepamiršo ir tą žino, nes tai yra mūsų instinktuose iš seniausių laikų. 

 

Kaip ir kada prasidėjo suknelių mada niekas iki šiol taip ir negali paaiškinti yra labai seni ir garsūs madų stilistai Italai, bet tai nereiškia jog jie vieninteliai ir kuria pačias geriausias sukneles. Kiekviena suknelė yra unikali tuo jog ją sukuria vyras, o vyrai jas kuria todėl, kad žino kas patinka kitiems vyrams. Kaip nesukursi savo moteriai tai kuo pats norėtum. O kai pats nori reiškiąs ir kiti vyrai to nori, čia yra paprasta logika.